EXPRESS 24

Açıklama

Gayrimenkul piyasasında her geçen gün değeri artan bölgelerden biri olan Basın Ekspres, yüksek karlılık öneren bir yatırım seçeneği olarak öne çıkıyor.

Express 24, İstanbul Basın Express' te 9.500 m2 arsa üzerine 44.000 m2 İnşaat alanı ve 273 Konut ve 11 Cadde dükkan-Mağaza dan oluşuyor. 

Express 24' ün işlevsel metrekarelerde tasarlanmış daire seçenekleri, kullanışlı iç mekan düzenlemeleri, ferahlık duygusunu pekiştiren balkonlar ve teraslı loft daireler ile tamamlandı.

TEM ve E5 bağlantıları, toplu taşıma noktaları, havalanı, eğitim & sağlık hizmetleri, alışveriş & etkinlik merkezleri gibi ihtiyaç duyacağınız her şey Express 24'te en yakınınızda.

İstanbul’un marka değeri giderek artan merkezi caddelerinden biri olan Basın Express Yolu üzerinde bulunan Express 24, konsept bir home-office projesi. Basın Ekspres'in en yeni projesinde size iyi bir yatırım önerisinde bulunuyoruz. Invest - Urke - 24 işbirliği ile yapılan ve tek bloktan oluşacak yapı, üç cepheli mimarisiyle dinamik bir form sergilerken ferah yaşam ve iş alanları sunuyor. Evinde çalışmayı sevenler ve iş yerinde ev konforunu arayanlar için, farklı genişlikteki 1+1 ve 2+1 daireler ideal ölçülerle tasarlandı.

Toplamda 25 kat - 285 bağımsız birim olarak tasarlanan Express 24 projesinde, tüm ofis çalışanlarının her an ulaşabilecekleri resepsiyon hizmetleri, misafirlerin ağırlanabilecekleri toplantı salonları ve profesyonel çalışma ortamları, dinamik bir yaşam ve çalışma alanı sunabilmek adına özenle planlandı. Kapalı garaj ve açık otopark ise tüm dairelerin ve misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ölçüdedir.

Basın Ekspres'in Yüksek Marka Değeri, Gayrimenkul piyasasında her geçen gün değeri artan bölgelerden biri olan Basın Ekspres, yüksek karlılık öneren bir yatırım seçeneği olarak öne çıkıyor.

Express24, İstanbul'da en hızlı değerlenen, "Merkezi İş Alanı (MIA)" olarak tanımlanmış Basın Ekspress lokasyonunda konumlandırıldı.

Size En Yakın Lokasyonlar

TEM, E-5 ve 3. Çevreyolu bağlantıları, toplu taşıma noktaları, havaalanı, eğitim & sağlık hizmetleri, alışveriş & etkinlik merkezleri gibi ihtiyaç duyacağınız her yer en yakınınızda!

Starcity Outlet Center   Kuyumcukent Wedding World  Radisson Hotel   Park Inn by Radisson  Retaj Royale İstanbul   Deposite Outlet Center  Elite World Business Hotel  Doğa Koleji  Mall of İstanbul   Atatürk Havalimanı  İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Holiday Inn İstanbul  212 İstanbul Power Outlet   Wyndham Grand İstanbul Europe  Güneşlipark AVM   Courtyard İstanbul  Divan Suites   Hilton Garden Inn İstanbul  İstanbul Kültür Üniversitesi   Yenibosna Metrobüs Durağı  Atatürk Olimpiyat Stadı   Dünya Ticaret Merkezi  Arena Park AVM   Erdem Hastanesi

EXPRESS 24 1 EXPRESS 24 1 EXPRESS 24 1 EXPRESS 24 1

Adres

Mahmutbey Caddesi Halkalı Merkez Mahallesi Özgün Sokak Arena 24 Projesi 2/ D19 Küçükçekmece İstanbul


İletişime Geçin

bilgi@kayigrup.net
0554 114 01 46
9Whatsapp 0554 114 01 46 - 0544 748 72 14